Haber Detayı
29 Ocak 2018 - Pazartesi 12:16
 
Uçhisar EMİTT 2018 Fuarında Tanıtıldı
Uçhisar Belediyesi tarafından Uçhisar'ın tarihi güzellikleri EMİTT 2018 fuarında tanıtıldı.
TURİZM Haberi
Uçhisar EMİTT 2018 Fuarında Tanıtıldı

 

Dünyanın beş büyük turizm fuarı arasında yer alan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 22’nci kez kapılarını açtı. 85 ülkeden bin 65 katılımcının yer aldığı fuarda Uçhisar Belediyesi de tarihi ve turistik güzelliklerini tanıtmak amacıyla Nevşehir- Kapadokya standında yerini aldı. Uçhisar’ın butik otellerinin, restoranların, tarihi ve doğal güzelliklerinin ve turizm faaliyetlerinin tanıtıldığı standa ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi.


Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, standa gelen ziyaretçilerle ilgilenerek, ziyaretçileri Uçhisar’ın tarihi ve turistik bölgelerini gezip görmeye davet etti.


Uçhisar ve Kapadokya standına gösterilen ilgiden dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Karaaslan; “Kapadokya bölgemizi ve Uçhisarımız'ı tanıtmak amacıyla bu fuara katıldık. Yerel yönetim olarak bizler Uçhisar beldemizde bulunan işletmelerimizin tanıtımını standımızda yaptık. Bu vesileyle işletme sahiplerimiz de müşterilerle diyalog kurmuş oldular. Umuyorum ki bu emeklerimizin ve çabalarımızın 2018 ve 2019 turizm sezonunda karşılığını alacağız” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Uçhisar, EMİTT, 2018, Fuarında, Tanıtıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı