Haber Detayı
05 Ekim 2018 - Cuma 15:23
 
Ülkü Ocakları Başkanı Türker'den Akşener'e Zehir Zemberek Sözler
Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker sosyal medya hesabından, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e zehir zemberek sözler ile eleştirdi.
SİYASET Haberi
Ülkü Ocakları Başkanı Türker'den Akşener'e Zehir Zemberek Sözler

 

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker sosyal medya hesabından, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e zehir zemberek sözler ile eleştirdi.

 

Geçtiğimiz günlerde MHP’yi ve Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli’yi sert bir dille eleştiren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e Ülkücü camianın tepkisi her geçen gün artıyor. Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker’de sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda İYİ Parti Genel Başkanı Akşener’e yüklendi. Başkan Türker, göreve geldiği günden bu yana ilk defa bu kadar sert bir açıklamada bulundu.  

 

Ülkücülere “Demirden korksak trene binmezdik” diyerek açık adres veren Akşener’e “Yapacağınızı yaptınız. Yüzünüzü gösterdiniz. Sabrımızı zorlayarak varabileceğiniz her yer sizin zararınızadır. Bize kötü söyletmeyin, sizi insandan sayıp davetinize icabet de ederiz” diyen Başkan Ali Türker, “herkesten iyi siz bilirsiniz ki biz gelirsek ne basına açıklayacak bir sözünüz ne de söz söyleyecek bir uzvunuz kalır.” dedi.

 

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker’in sosyal medya paylaşımı şu şekilde;

“Uyuşturucu ile mücadele ederiz GÖRMEZSİNİZ,

Derece yapan sporcularımızı DUYMAZSINIZ,

Çalıştayları, bilim fuarlarını hiç BİLMEZSİNİZ,

Bilgi yarışmalarını HATIRLAMAZSINIZ,

Yediğiniz ekmeği, içtiğiniz suyu SAYMAZSINIZ,

açık adres verip, gençliği provake etmeye çalışarak kudurmuş gibi herşeye rağmen size hanımefendi diyenlere lan-lun diye  ağzınızdan köpükler çıkararak çığırtkanlık yaparsınız. Üstüne bir de sağduyu ve saygıdan bahsedersiniz. Yapacağınızı yaptınız. Yüzünüzü gösterdiniz. Sabrımızı zorlayarak varabileceğiniz her yer sizin zararınızadır. Bize kötü söyletmeyin, sizi insandan sayıp davetinize icabet de ederiz lakin herkesten iyi siz bilirsiniz ki biz gelirsek ne basına açıklayacak bir sözünüz ne de söz söyleyecek bir uzvunuz kalır.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ülkü, Ocakları, Başkanı, Türker'den, Akşener'e, Zehir, Zemberek, Sözler,
Yorumlar
Haber Yazılımı