Haber Detayı
02 Aralık 2019 - Pazartesi 11:36
 
Ülkü Ocakları okullarda fidan dikti
Nevşehir Ülkü Ocakları tarafından "Çocuklar için gelecek, fidanlar ile güzelleşecek" sloganı ile bazı okullarda fidan dikim etkinliği gerçekleştirildi.
SİYASET Haberi
Ülkü Ocakları okullarda fidan dikti

 

Sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker ve beraberinde ki heyet durmak bilmiyor. Geçtiğimiz gün Alparslan Türkeş Hatıra ormanlığına liderlerinin 102 yaş günün de 102 fidan diken Nevşehirli ülkücüler, şimdi de okullara fidan dikti.

 

Ürgüp Başdere Mahallesinde bulunan bir okulda ve il merkezinde ki birkaç okulda gerçekleştirilen bu önemli etkinlik büyük ilgi gördü. Ülkücü heyet öğrencilere birlikte keyif dolu bir etkinliğe imza attı.

 

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Ocak Başkanı Ali Türker, “Türklük, kıyamete yakın elimizdeki fidandır. Kıyamet kopsa dahi elimizdeki fidanı dikeceğiz.  Nevşehir Ülkü Ocakları  olarak, "Çocuklar için gelecek, fidanlar ile güzelleşecek" sloganı ile  ilimiz merkezinde bulunan uygun mevkilere ağaçlandırma çalışması yaparak, genç kardeşlerimizle birlikte fidan dikerek onlara doğa sevgisini ve önemi anlattık” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ülkü, Ocakları, okullarda, fidan, dikti,
Yorumlar
Haber Yazılımı