Haber Detayı
27 Mayıs 2014 - Salı 09:39
 
Ürgüp Eski Kaymakamı Nurdoğan Kaya Belediye Başkanı Yıldız I Ziyaret Etti
İLÇELER Haberi
Ürgüp Eski Kaymakamı Nurdoğan Kaya Belediye Başkanı Yıldız I Ziyaret Etti

Ürgüp ilçesinde 1980-1983 tarihleri arasında Kaymakamlık görevinde bulunan Nurdoğan Kaya yıllar sonra görev yaptığı Ürgüp ilçesine gelerek Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız'ı ziyaret etti.
 
1963 yılında devlet memuru olarak çalışmaya başladığını ve hiç yorulmadan 44 yıldır çalıştığını ve artık emekli olduğunu söyleyen Kaya, Ürgüp'ü çok sevdiğini ve buranın kendisi için apayrı bir önemi olduğunu söyledi. "1980 – 1983 yılları arasında güzel ilçemiz Ürgüp'te kaymakamken Belediye Başkanlığı görevinde bulundum. Bugün yıllardan sonra Ürgüp ve çevresindeki tarihi turistik bölgeleri gezmek üzere eşimle birlikte buraya geldik. Ürgüp dünyanın tanıdığı tarihi ve güzel bir şehirdir. Ürgüp'te görev yaptığım beş yıl boyunca Ürgüp halkından çok yakınlık ve destek gördüm. Kendilerine buradan selamlarımı, sevgilerimi iletiyorum. dedi.
Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız ise ziyaretten duymuş olduğu memnuniyeti dile getirirken yıllar sonra Ürgüp ilçesini unutmayarak ziyarete gelen eski Kaymakam Nurdoğan Kaya'ya teşekkür etti. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ürgüp, Eski, Kaymakamı, Nurdoğan, Kaya, Belediye, Başkanı, Yıldız, I, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı