Haber Detayı
21 Ekim 2013 - Pazartesi 11:11
 
ÜRGÜP, LEVENT AK’I İSTİYOR
İLÇELER Haberi
 ÜRGÜP, LEVENT AK’I İSTİYOR

Yaklaşan yerel yönetimler seçimleri öncesinde belediye başkanlığı aday adaylığı için tansiyon her geçen gün artıyor.Yerel yöneticilerin belirleneceği bu seçimler öncesinde en hareketli sürecin yaşandığı yerleşimlerden biri olan Türkiye’nin en önde gelen turizm merkezlerinden biri olan Ürgüp ilçesinde de yoğun bir kulis çalışmaları göze çarpıyor.

Siyasetin odaklandığı merkezlerin de başında gelen Ürgüp ilçesinde Ürgüplüler halen Mustafapaşa Beldesi Belediye Başkanlığını yürüten Levent Ak’ın Ürgüp İlçe Belediye Başkanlığına aday adayı olması yönünde kulis çalışmalarını artırdılar.

Turizmde markalaşan ilçeler arasında ilk sıralarda yer alan Ürgüp ilçesinin bu kimliğini daha etkin şekilde kullanabilecek adaylar içerisinde Levenk Ak’ın ön planda yer aldığını vurgulayan çok sayıda Ürgüplü seçmen “ Mustafapaşa Beldesine yaklaşık 60 yılda yapılamayanları son 4,5 yılda gerçekleştirerek sadece Mustafapaşa’nın değil Kapadokya’nın Dünya turizminden adından da söz ettirecek projeleri ile Nevşehir gelenindeki Belde Belediye Başkanları arasında Nevşehir’de çok sevilen, gayretli, çalışkan bir başkan olarak Levent Ak’ın aday adayı olmasını istiyoruz. Ürgüp özelinde de Başkana büyük teveccüh var. Teşkilatın dışında kamuoyunda da Ürgüplülerin birebir görüşmelerinde de ifade ettiği Ürgüp’ten aday olması konusunda talebi çok var. “şeklinde değerlendirmelerde bulunuyorlar.

Vatandaşlar; “ Sayın Levent Ak'ın Ürgüp Belediyesi başkanlığına aday olması çok büyük bir kazanç olur tabii ki. Biz inanıyoruz ki Ürgüp için en doğru karar.”dediler.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: , ÜRGÜP,, LEVENT, AK’I, İSTİYOR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı