Haber Detayı
15 Kasım 2016 - Salı 12:34
 
Vali Aktaş Beşir Derneğini Ziyaret Etti
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Taner Düzgün Başkanlığındaki Beşir Derneğini heyetini ziyaret etti.
NEVŞEHİR Haberi
Vali Aktaş Beşir Derneğini Ziyaret Etti

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş,  Taner Düzgün Başkanlığındaki Beşir Derneğini heyetini ziyaret etti.

 


Beşir Derneği’nin gerçekleştirdiği projeleri yakından takip ettiğini, derneğin tüm yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerinin insanlığa büyük hizmetler olduğunu söyleyerek Beşir Derneği’ne 
insanlık adına teşekkür ederim” dedi.

 

Beşir Derneği Nevşehir Temsilcisi Taner Düzgün :Kamu yararına çalışan dernek statüsü ile hizmet yürüttüklerini ve 55 farklı ülkede faaliyet gösterdiklerini ifade ederek, "Türkiye'de de 242 farklı noktada çalışma yürütüyoruz. Alan el ile veren eli  buluşturmak için oluşturduğumuz hizmet köprüsünde, gönüllü üyelerle birlikte gece gündüz demeden çalışmalar yapıyoruz. Amacımız toplumsal barış, paylaşım ve huzura katkı sağlamaktır. 

 

 

Düzgün:15 Temmuz Darbe Girişiminde sonra İnsanların Dernek ve Cemaatlere bakışın değiştiğini;  Bütün cemaatleri aynı görmek  ya da hepsi Feto gurubu gibidir demek yanlış ve haksızlıktır.  


Ancak hakikat şudur ki : darbe ihaneti bütün cemaatleri aynı akıbete doğru sürükledi ve bir güven zedelenmesi oldu. Artık çoğu kişi saf bir hizmet anlayışına itibar etmiyor. İnsanların dindarlara olan bakışı değişti ve çoğu kişi lekesiz insan kavramına inanmıyor. Bu sebeple Feto asıl darbeyi dine, samimiyete ve güvene yapmıştır. Bu Darbe Girişiminin çalışmalarımıza olumsuz etkilerinin olduğunu belirterek Düzgün Beşir Derneği'ne ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Vali İlhami Aktaş’a 
teşekkür etti.

 


Vali Aktaş Beşir Derneği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, dernek üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Aktaş, Beşir, Derneğini, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı