Haber Detayı
10 Eylül 2019 - Salı 17:55
 
Vali Aktaş, ‘Demokraside katılım ve sorumluluk’ konferansına katıldı
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nde (NEVÜ) 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri” kapsamında düzenlenen “Demokrasilerde Katılım, Hak ve Sorumluluk” konulu konferansa katıldı.
GÜNCEL Haberi
Vali Aktaş, ‘Demokraside katılım ve sorumluluk’ konferansına katıldı

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, FETÖ terör örgütünün 15 Temmuz 2016 yılında ülkenin ve milletin bölünmez bütünlüğüne yönelik düzenlemiş olduğu hain darbe kalkışmasının üçüncü yılı dolayısıyla Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nde “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri” kapsamında, Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizde de “Demokrasilerde Katılım, Hak ve Sorumluluk” başlığı adı altında Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı tarafından konferans verildi.

 

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi Damat İbrahim Paşa Konferans Salonu’nda NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı tarafından verilen konferansa; Vali İlhami Aktaş, NEVÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erdoğan Çiçek, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir ile İl genelinde görev yapan okul idarecileri ve öğretmenler katıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Aktaş,, ‘Demokraside, katılım, ve, sorumluluk’, konferansına, katıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı