Haber Detayı
11 Eylül 2018 - Salı 15:47
 
Yaz Spor Okulları Hafta Sonunda Tamamlanıyor
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ilde başlatılan ve Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan İl Spor Merkezleri (Yaz Spor Okulları) 2018-2019 Eğitim-Öğretim döneminin başlayacak olması ile birlikte tamamlanacak.
SPOR Haberi
Yaz Spor Okulları Hafta Sonunda Tamamlanıyor

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ilde başlatılan ve  Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan İl Spor Merkezleri (Yaz Spor Okulları) 2018-2019 Eğitim-Öğretim döneminin başlayacak olması ile birlikte tamamlanacak.

 

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak bu yıl il merkezi ve ilçelerde 7 bini aşkın çocuğun kayıt yaptırdığı İl Spor Merkezleri  tatilde zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri için 18 branşta antrenörler eşliğinde kurslarımız açılarak spor bilincinin sağlandığı, gençlerin birlikte paylaşım ve takım ruhunu aşılayarak eğitici ve eğlenceli bir yaz dönemi geçirmeleri sağlandı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer açıklamasında, “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak Yaz Spor Okullarının açılışından bu yana özverili çalışmalarından dolayı antrenörlerimize ve çocuklarımızın spor alanında bilinçlenerek sosyal birer bireyler olarak yetişmeleri için tesislerimize gelerek antrenmanlarıyla yakından ilgilenen ailelerine teşekkür ederiz. Yeni eğitim-öğretim döneminin de sporcularımıza ve tüm öğrencilerimize derslerinde başarılar diler, antrenmanlarımızın Okul döneminde de devam edeceğini belirtir, bütün halkımızı tesislerimize bekleriz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yaz, Spor, Okulları, Hafta, Sonunda, Tamamlanıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı