Yazı Detayı
09 Aralık 2017 - Cumartesi 08:49
 
UYKUMUZDA ÖLÜM GÖRMEYECEĞİZ
 
 

Tarih tekerrürden ibarettir. Dünde aynı oyunlar oynanıyordu bugün de. Haçlı orduları iş başında bu çirkin oyuna dur demek gerekiyor. Müslümanların kalbi olan Kudüs'e düşman eli uzanmış o kalbi durdurmaya çalışıyor. Tüm Müslüman alemi kalp krizi geçiriyor. Peki ne yapmalı? 


Sultan II. Abdülhamid Han döneminde başlayan siyonist hareket bu gün de can almaya devam ediyor. Bunun çözümü ise gözlerimizi Kudüs'te açmak. Sayın Erdoğan'ın "bir gece ansızın gelebiliriz" dediği gibi bir gece ansızın gitmeliyiz. Türk' ün İslam ışığını yayma günüdür. Türk ırkı ne Karabağı ne de Kudüs' ü unutmaz. Unutmadığımızı göstermek içinde kör olan gözleri açmak gerekiyor. Yağlı urganı hazırda tutmalı! Bu gün kalbimizi durdurmaya çalışanlar yarın beyin ölümünü gerçekleştirecektir. Biz ki Yüce Türk Milletiyiz. Tüm İslam aleminin umuduyuz. Türk beklenendir. Mustafa Kemal Paşanın dediği gibi " Ya İstiklal ya Ölüm ".  Bu danışıklı dövüşe tek bir çare var Türk' ün gücünü göstermek... 


Dişe diş kana kan İntikam! Bu gün Kudüs'e uzanan o pis el yarın nereye uzanır varın siz düşünün. Nice canlar bu uğurda yok oldu vakit geldi. Tez toplanıp bu duruma son vermeli.       Müslüman topraklarının başka ayaklar altında ezilmesi gözde yaşa değil intikam ateşine bürünmeyi gerektirir. Gayrı düşünmeye lüzum yok tez elden bu çirkin oyun bozulmalı ve yanan ateş söndürülmeli. Ya bir gün ölmeli ya da uykuda ölüm görmeli. .  

 
Etiketler: UYKUMUZDA, ÖLÜM, GÖRMEYECEĞİZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı