AK Parti’de istişare ve değerlendirme toplantısı yapıldı
Haber
15 Eylül 2021 - Çarşamba 18:56
 
AK Parti’de istişare ve değerlendirme toplantısı yapıldı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in katılımı ile AK Parti Nevşehir İl Başkanlığında istişare ve değerlendirme toplantısı yapıldı.
SİYASET Haberi
AK Parti’de istişare ve değerlendirme toplantısı yapıldı

 

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığında 3 kademe İl yönetim kurulu istişare ve değerlendirme toplantısı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in de katılımı ile Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde yapıldı. AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran açıklamasında, “ Biz ve beraberiz. Genel Başkan Yardımcımız, Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir ve kıymetli heyetini şehrimizde ağırlıyoruz. 3 kademe il yönetim kurulu istişare ve değerlendirme toplantısını gerçekleştirdik. Hayırlara vesile olsun” dedi.

 

AK Parti Nevşehir milletvekili Yücel Menekşe’de açıklamasında, “Biz birlikte büyük bir aileyiz. AK Parti Genel Başkan Yardımcımız, Teşkilat Başkanımız İstanbul milletvekili Erkan Kandemir ve Teşkilat Başkan yardımcılarımız Antalya milletvekili Mustafa Köse, Davut Coşkun Şiviloğlu, Abdullah Ağralı, Yusuf Coşkun, Melek Şimşek ile birlikte AK Parti Nevşehir ailesi olarak bir araya gelerek 3 kademeli il yönetim kurulu istişare toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantımızın hayırlra vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti’de, istişare, ve, değerlendirme, toplantısı, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı