Gençlik Projeleri Destek Programı sürüyor
Haber
25 Kasım 2021 - Perşembe 08:46
 
Gençlik Projeleri Destek Programı sürüyor
Göç, Sanat ve Spor Derneği proje yürütücülüğünde, Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu proje paydaşlığında, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında “Spor, Sanat, Gönüllülük ve Gençlik Buluşmaları’ düzenlendi.
NEVŞEHİR Haberi
Gençlik Projeleri Destek Programı sürüyor

 

 

NEVŞEHİR(MHA) Göç, Sanat ve Spor Derneği proje yürütücülüğünde, Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu proje paydaşlığında, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında “Spor, Sanat, Gönüllülük ve Gençlik Buluşmaları’ Projesi Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin başta olmak üzere Göç idaresi İl Müdürü Akif Doksar ve diğer protokol üyelerinin katılımıyla düzenlendi.

 

Dezavantajlı gençlerde, spor ve sanat enstrümanları yoluyla gönüllülük kültürünün benimsetilmesi ve yerel gönüllülük kültürünün kendi geleceklerini şekillendirmesine ve gönüllülüğü benimsemiş gençlerin güçlü toplumların inşasına nasıl katkı sağlamakta olduğuna dair farkındalık oluşturmak amacıyla 14-29 yaş aralığında 100 yabancı, 100 Türk genç olmak üzere toplamda 200 gencimize yönelik, sportif, sanatsal ve gönüllülük üzerine Atilla Güzel, Alican Peker ve Milli Sporcularla Söyleşiler, interaktif spor ve sanat etkinlikleri gerçekleştirildi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gençlik, Projeleri, Destek, Programı, sürüyor, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı