Kapadokya bölgesinin tanıtımı yapıldı
Haber
26 Mayıs 2022 - Perşembe 10:02
 
Kapadokya bölgesinin tanıtımı yapıldı
Ahiler Kalkınma Ajansı (AHİKA), Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) ve Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü iş birliği ile daha önce destinasyonları arasında Kapadokya Bölgesi olmayan 50 Alman Tur Operatörü bölgede ağırlanarak, Nevşehir ilinde faaliyet gösteren seyahat acenteleri ve otellerle sektörel iş birlikleri için bir araya geldiler.
TURİZM Haberi
Kapadokya bölgesinin tanıtımı yapıldı

 

 

NEVŞEHİR(MHA) Ahiler Kalkınma Ajansı (AHİKA), Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) ve Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü iş birliği ile daha önce destinasyonları arasında Kapadokya Bölgesi olmayan 50 Alman Tur Operatörü bölgede ağırlanarak, Nevşehir ilinde faaliyet gösteren seyahat acenteleri ve otellerle sektörel iş birlikleri için bir araya geldiler.

  

Programın ilk gününde Alman tur operatörlerine AHİKA tarafından Kapadokya Bölgesi tanıtımı yapıldı ve ardından program sektörel iş birlikleri için B2B görüşmeleri ile devam etti. 

 

3 gün boyunca devam edecek olan programda bölgede bulunan aktiviteleri deneyimleri fırsatı bulacak olan Alman Tur Operatörleri çeşitli ziyaretler gerçekleştirecek. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kapadokya, bölgesinin, tanıtımı, yapıldı, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı