Özmen'den Başkan Savran'a teşekkür
Haber
07 Mart 2021 - Pazar 18:34
 
Özmen'den Başkan Savran'a teşekkür
Kontrollü normalleşme süreciyle birlikte il merkezinde Pazar ve Pazartesi günleri kurulmaya devam edilen Nevşehir Pazaryerinde belediye küçük süpürme aracını hizmete soktu.
NEVŞEHİR Haberi
Özmen'den Başkan Savran'a teşekkür

 

NEVŞEHİR(MHA) Kontrollü normalleşme süreciyle birlikte il merkezinde Pazar ve Pazartesi günleri kurulmaya devam edilen Nevşehir Pazaryerinde belediye küçük süpürme aracını hizmete soktu.  

 

Pazar tezgahlarının arasına rahatlıkla girebilen, pazaryerinin her daim temiz kalmasını sağlayacak olan küçük süpürme aracının yanı sıra pazaryerinin dört bir yanına çöp konteynırları da yerleştirildi.  

 

Gerek pazarcı esnafının gerekse pazaryerine alışveriş için gelen halkın büyük bir beğenisini toplayan bu hizmetler için Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran'a teşekkür eden Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, "Pazar yerlerimiz belediyemizin misafir odasıdır düsturuyla bakan ve müşterilerimize esnafımızın daha iyi hizmet etmesi için belediyemizin bütün olanaklarını sunan Değerli Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Savran ve belediye Başkan yardımcılarımıza, belediyemizin emektar çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Pazaryerimiz artık her daim daha temiz olacak" diye konuştu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Özmen'den, Başkan, Savran'a, teşekkür, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı